SIKÇA SORULAN SORULAR

Üst menüde bulunan hesabım kategorisinden ücretsiz üye olabilirsiniz yada Burayı Tıklayarak hemen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Üye olduktan sonra kimlik onayı yapmanızın ardından eğitim kalitemizi görmeniz ve farkımızı anlamanız için hesabınıza hediye olarak 500 kontör yüklenmektedir.

sistem-nasıl-çalışır
Üst menüde bulunan Eğitim Paketleri bölümünden size uygun olan paketi seçerek ödeme sayfamızdan banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirerek seçtiğiniz paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Destek için İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. eğitim-paketini-nasıl-alırım
Canlı ders ve Video derslere size uygun olan paketi seçtikten sonra burada verilmiş linklere tıklayarak girebilirsiniz.
Eğitim Paketleri bölümünden almış olduğunuz paketlerin kullanım süreleri 1 yıldır. Ek bir paket alarak süreyi uzatabilirsiniz. Ayrıntılı incelemek için aldığınız paketin üstüne tıklayabilirsiniz.
**Onlinetahta'da hediye kontör kazanmak çok kolaydır ve birçok yolu bulunmaktadır. Kontör kazanmanın yolları için buraya tıklayabilirsiniz. ** Elinizde fazla olan kullanmayacağınız kontörleri kontör paylaş sayfamızda ihtiyacı olanlarla paylaşabilir veya satabilirsiniz. Buraya tıklayarak kontör paylaş sayfamıza ulaşabilirsiniz.
MacOs, IOS ve Androıd tabanlı tüm işletim sistemleri üzerinden yapmanız gereken sadece; Apple store, Android market veya Google store'dan ücretsiz bi şekilde uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.
Onlinetahta ile satış ortağı olabilirsiniz. Sosyal Ağlarda, Web Sayfalarında veya sizlerin tercih ettiği şekliyle sistemimize referans olarak ve çevrenize tavsiye ederek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Satış Ortaklığı sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Banka havalesini aşağıda belirtilen hesaplardan birine gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaparken kendi ad-soyad ve telefon bilgilerinizi kullanmalısınız. Ödemenizin ardından ister telefon ile isterseniz İletişim bölümünden bizlere ulaşınız.
Derslerle ilgili konu özetlerimiz Blog Sayfamızda paylaşılmaktadır. Sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Onlinetahta'nın sosyal hesaplarına web sayfamızın en altında bulunan menüden veya burada verilmiş olan linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. * Facebook * Twitter * Google+ * İnstagram * Youtube
Onlinetahta, ilköğretim (3 ve 4.sınıf) ortaöğretim (5,6,7 ve 8.sınıf) öğrencilerine eğitim vermektedir. Lise gruplarına eğitim verebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.
Müşteri memnuniyeti ve hakların karşılıklı olarak yasal çerçevede korunması için yapılan sözleşmeler listelenmiştir. Üzerlerine tıklayarak ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. * Üyelik Sözleşmesi * Satış Sözleşmesi * Teslimat Koşulları * Gizlilik ve Güvenlik * Garanti ve İade Koşulları
Belirli saatlerde Canlı Derslere katılabilir,dersleri dinleyebilir,katılımcı olarak katılıp soru sorabilir,deneme sınavı veya test çözerek seviyesini ölçebilir. Sesli konu anlatımları sayesinde temayı-konuyu daha iyi anlar. Görsel ders anlatıldığı için, öğrenmenin kalıcı olmasını sağlar. Yeni sınav sistemine uygun sorularla sınavlara tam olarak hazırlanır. Kendi kendine öğrenme yeteneğini, yaratıcılığını ve öz güvenini artırır.
Çocuğun neyi, ne kadar yaptığını, Canlı Derslere ne kadar katıldığını ve nasıl ders çalıştığını görür. Test sonuçlarını takip eder, çocuğun gelişimini izler. Çocuğun istediği yerden, istediği konuyu, istediği zaman,canlı ders saatlerinde derslere katılıp tekrar etme ve pekiştirme olanağı sağlar, velileri ekstra masraflardan (dershane, özel öğretmen vb.) kurtarır. Kısacası çocuğu daha ucuz, daha kaliteli ve daha etkili öğretim imkânına kavuşur.
Onlinetahta yapılan faliyetleri kullanıcıların bilgilenmesi için anlık olarak Duyurular sayfasından paylaşmaktadır.
Sistemde bulanan konu anlatımlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Sistemde bulanan eğitim koçluğu dökümanlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.