Onlinetahta, öğrencilerinin birçok şekilde hediye kontör kazanmasına (tl kazanmasına) olanak tanımış ve Canlı Ders ve Video Derslerle Uzaktan Eğitim Sisteminden faydalanmalarına fırsat sunmuştur.Bu alternatiflerden sizlere uygun olanlarını kullanarak sizlerde hediye kontörler kazanabilirsiniz (tl kazanabilirsiniz).

1) Onlinetahta’ya hesabım sayfasından ücretsiz üye olup kimlik onayı yaptıktan sonra blog sayfamızda bulunan herhangi bir yazıya 10 ve üzeri kelime olmak koşulu ile yorum yapmanızın ardından sistemimiz tarafından eğitim kalitemizi ve farkımızı görebilmeniz açısından tam 500 hediye kontör kazanabilirsiniz (tl kazanabilirsiniz).Varsayalım ki blogda bulunan ingilizce dersinden names-isimler konusundaki yazımıza yorum yapmak istediniz. Kontör kazanmak (tl kazanmak) için örnek yorumunuz şu şekilde olabilir.”İngilizce dersinden oldukça zorlanıyordum. Onlinetahta’dan names-isimler konusuna çalıştım.Çok faydalı buldum.” gürüldüğü üzere yorumumuz 11 kelimeden oluşmuştur.Yorum yazmakta zorlanırsanız seçtiğiniz yazının içindeki cümlelerden bir veya ikisini seçip kendinize göre ufak değişiklikler yaparak yorumunuzu oluşturabilirsiniz.

2) Eğitim paketleri sayfamızdan almış olduğunuz her kontör paketine ek olarak %25 fazladan hediye kontör kazanabilirsiniz (tl kazanabilirsiniz). Bunun için tek yapmanız gereken blog sayfamızda bulunan birbirinden farklı 3 yazımıza 10 ve üzeri kelime olmak koşulu ile yorumlar yapmaktır. Varsayalım ki blogda bulunan matematik dersinden doğal sayılar konusuna yorum yapılacaktır.Örnek yorum şu şekilde olabilir. ” Doğal sayılar konusu çok güzel bir şekilde anlatılmış.Sürekli sayfanızdan derslerimi takip etmekteyim.Teşekkür ederim.” görüldüğü üzere yukarıda bulunan yorum 15 kelimeden oluşmaktadır.Yorum yazmakta zorlanırsanız seçtiğiniz yazının içindeki cümlelerden bir veya ikisini seçip kendinize göre ufak değişiklikler yaparak yorumunuzu oluşturabilirsiniz.

3) Onlinetahta’ya hesabım sayfasından kayıt olup memnun olmanızın ardından bizleri arkadaşlarınıza tavsiye edip onlarında uzaktan eğitim sistemimizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Getirmiş olduğunuz arkadaşınızın bilgilerini isterseniz sayfamızda bulunan canlı chat bölümünden, iletişim bölümünde belirtilen e-posta adresinden veya yine iletişim bölümünde belirtilmiş olan irtibat telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz.Arkadaşlarınızın eğitim paketleri sayfasında bulunan eğitim paketlerinden 2500 Kontör aldığında 500 Kontör, 5000 ve üzeri kontör aldığında ise hesabınıza 1000 hediye kontör yüklenecektir.

4) Bizleri sosyal medyada takip ettiğinizde yapılan bütün faaliyetlerden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.Eğitim Paketleri sayfamızdan 5.000 ve üzeri kontör almanızın ardından  Instagram sayfamızdaki paylaşımlarımızı beğenerek veya facebook ve twitter sayfamızda yayınlanan paylaşımlarımızı paylaşarak herbir eyleminiz için 25 hediye kontör kazanabilirsiniz (tl kazanabilirsiniz).

5)  Onlinetahta blog sayfamızda düzenli olarak yazılar yayınlanmaktadır. Eğitim Paketleri sayfamızdan 5.000 ve üzeri kontör almanızın ardından bu yazılardan herbirine 10 ve üzeri kelime olmak koşulu ile sadece bir yorum yapmak kaydıyla her bir yorumunuzdan 25 Kontör kazanabilirsiniz (tl kazanabilirsiniz).varsayalım ki blogda bulunan onlinetahta başlığı altında motivasyon konusuna yorum yapmak istediniz. Örnek yorumunuz şu şekilde olabilir.” Motivasyon olmadan malesef derslerde başarılı olmak mümkün olmuyor.Derslerimde daha başarılı olmak için tavsiyelerinizi dikkate alacağım.” görüldüğü üzere yorumumuz 16 kelimeden oluşmaktadır. Yorum yazmakta zorlanırsanız seçtiğiniz yazının içindeki cümlelerden bir veya ikisini seçip kendinize göre ufak değişiklikler yaparak yorumunuzu oluşturabilirsiniz.

6) Canlı derslerimizi ve video derslerimizi düzenli olarak takip eden öğrencilerimizi ödüllendirmek ve çalışmaya teşvik etmek için her hafta 1000 Kontör belirlenen 5 öğrencimize paylaştırılarak öğrencilerimizin hesaplarına yüklenmektedir.

Not:Yukarıdaki maddelerden birini gerçekleştirmeniz durumunda 24 saat içerisinde hediye kontörünüz hesabınıza yüklenecektir. Kontörünüzün yüklenmesinin ardından yeniden hediye kontör kazanma (tl kazanma) fırsatlarına devam edebilmek için Kontör Kazan sayfamıza yani şuan bulunduğunuz sayfaya bir yorum girmeniz gerekmektedir.Örnek yorumlar şu şekilde olabilir.

….. Hediye kontör facebookta paylaştığım için hesabıma yüklenmiştir.Teşekkür ederim.
125 Hediye kontör 5 tane yorum yaptığım için sayfama yüklenmiştir.Sağolun.

şeklinde olabilmektedir.Kendi kazandığınız hediye kontörü ve nasıl kazandığınızı yazmanız yeterlidir.

Güncel İndirim Kodları ve Kampanyalar için iletişim bölümünden veya 0555 554 80 50 numaralı çağrı merkezimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kontör Kazan” için 25 yorum

 1. Leman Yanıtla

  kontör kazan gerçekten çok güzel bir uygulama olmuş teşekkür ederiz hocam faydalanıyoruz.

 2. osman Yanıtla

  Cok güzel Bir paylaşim Tabiki kontör kazanmak isterim dediklerinizi uyguluyorum hocam

  • -onlinetahta Yanıtla

   Tabiki osman başarılar dileriz. Yüz kontör hediye ederek başlayalım sana 🙂

 3. gökhan aktuğ Yanıtla

  Güzel bir düşünce ve sistem tebrikler teşekkürler.Öğrencilerime ileteceğim

 4. Osman Yanıtla

  Eğitim nerelere koşuyor bence güzel. Ben başka bir örnek görmedim bu şeklide kontör kazanılan

  • -onlinetahta Yanıtla

   Teşekkür ederiz Osman Bey. Evet uygulamamızın başka bir örneği yoktur.Özgündür ve kontör kazanma kampanyaları öğrencilerimiz için düzenli olarak devam edecektir.

 5. Emircan Yanıtla

  Güzel kampanya inşallah devamı gelir. Kontör Paylaş sayfasından satmayı düşünüyorum.

  • -onlinetahta Yanıtla

   Teşekkür ederiz Emircan Bey. Kontör Paylaş sayfamıza buraya tıklayarak girebilir ve kontörlerinizi satabilirsiniz.

  • -onlinetahta Yanıtla

   İbrahim Bey çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederseniz memnuniyet duyarız. İyi günler

 6. omer Yanıtla

  Gerçekten güzel kampanyalar yapılmıştır. En kısa süre içerisinde sizlerden paket alımı yapılacaktır.

  • -onlinetahta Yanıtla

   İlginize teşekkür ederiz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitim Paketlerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 7. MEHMET ÇELİK Yanıtla

  Umarım böyle kampanyaların devamı gelir. güzel kampanya. tebrik ederim. geçlerin faydasına olmuş.

  • -onlinetahta Yanıtla

   Mehmet bey ilginize çok teşekkür ederiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 8. hamdictn Yanıtla

  Hocam gerçekten çok sevindirici bir haber, eğitimi ve öğrencileri desteklediğiniz için size çok teşekkür ediyorum.

 9. pınar Yanıtla

  tebrikler çok güzel düşünmüşsünüz bu promosyonu başarılar dilerim hocam 🙂

 10. Leyla Yanıtla

  Onca yararlı konular haricinde bir de çok güzel bir hediye kontör promosyonuyla çok iyi olmuş bu çalışma..

 11. mirkelam Yanıtla

  Çok güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim sizleri. ben başka yerde böyle birşey görmedim daha önce.

 12. mahmut Yanıtla

  Güzel bir promosyon çalışması olmuş tebrikler başarılar….ilgi çekmeyecek gibi değil kontör paylaş

 13. Şenol ARAS Yanıtla

  Öğrencileriniz için Çok güzel bir jest olmuş hocam inşallah kontör kazandıkları kontörlerle eğitim alıp başarılı olurlar